info
عکس ایستگاه مترو شهید حقانی
category

ایستگاه مترو شهید حقانی محله اراضی عباس آباد، تهران

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو شهید حقانی

ایستگاه مترو شهید حقانی (ایستگاه مترو) در محله اراضی عباس آباد تهران و بزرگراه مدرس، بزرگراه شهید همت واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله اراضی عباس آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ هنر، باغ موزه دفاع مقدس و جمعه بازار پروانه و همچنین مسجد جامع خرمشهر، ورودی بوستان طالقانی و پل طبیعت، ورودی ایستگاه مترو حقانی، پارک طالقانی و آش رشته اصفهان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو شهید حقانی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  هادی امیری
  یکشنبه 05 فروردین ماه 1403

  ایستگاه مترو شهید حقانی در محله داوودیه تهران و در خیابان سرو واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند باغ کتاب و پل طبیعت و بوستان آب و آتش و موزه دفاع مقدس ایران و مرکز واکسیناسیون موزه دفاع مقدس قرار گرفته است. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس حقانی می‌باشد. ایستگاه متروی شهید حقانی یکی از ایستگاه‌های خط ۱ متروی تهران است که در بزرگراه حقانی در کنار پارک جنگلی طالقانی واقع در جنوب خیابان میرداماد تهران واقع شده‌است. در ابتدا نام این ایستگاه میرداماد بود که با احداث ایستگاه میرداماد در طرح توسعه شمالی همین خط نام آن نیز به شهید حقانی تغییر یافت مساحت فضای سرپوشیدهٔ این ایستگاه ۳۰۳۸ مترمربع و فضای باز آن ۳۴۵۳ مترمربع است.

  3
 • avatar
  Afshin cha
  شنبه 23 مهر ماه 1401

  نقشه مترو

  3
 • avatar
  🛣Shahr🛣 🚗🚘Navard🚘🚗
  شنبه 25 تیر ماه 1401

  خروجی داخل باغ موزه دفاع مقدس است و به پارک طالقانی و پل طبیعت هم مسیر دارم

  2
 • avatar
  سروش
  پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403

  مکانی از جنس تراژدی ۲۵ شهریور ۱۴۰۱

 • avatar
  mahdi73m
  دوشنبه 20 فروردین ماه 1403

  تمیز و خوبه

 • avatar
  ItsLIA
  دوشنبه 26 تیر ماه 1402

  ایستگاه شهید حقانی به باغ کتاب و باغ موزه دفاع مقدس نزدیک است. همچنین ایستگاه شهید همت در نزدیکی این دو مکان است.


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده شهید حقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو شهید همت
  (4.2)
  بزرگراه مدرس، بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه مترو میرداماد
  (4.9)
  بلوار میرداماد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 07 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو شهید حقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 07 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو شهید حقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو شهید حقانی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، بزرگراه شهید همت
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری ایستگاه مترو شهید حقانی

  شنبه 05:30 تا 22:30
  یک‌شنبه 05:30 تا 22:30
  دوشنبه 05:30 تا 22:30
  سه‌شنبه 05:30 تا 22:30
  چهارشنبه 05:30 تا 22:30
  پنج‌شنبه 05:30 تا 22:30
  جمعه 05:30 تا 22:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo