info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو پایانه جنوب
category

ایستگاه اتوبوس مترو پایانه جنوب (محله باغ آذری، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو پایانه جنوب

ایستگاه اتوبوس مترو پایانه جنوب (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ آذری تهران و خیابان عباسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله باغ آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد ترمینال جنوب، شرکت مسافری محبان قم، پایانه تاکسی مترو ترمینال جنوب، طباخی عمو مهدی و تعاونی ۷ عدل قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ترمينال جنوب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو پایانه جنوب تهران

ایستگاه اتوبوس مترو پایانه جنوب تهران در شهر تهران، محله باغ آذری و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بعثت، عباسی، بین اتحاد و اسفندیاری است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مترو پایانه جنوب تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شوش در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید شرکت مسافری محبان قم را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مترو پایانه جنوب تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو پایانه جنوب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیام
  خیام، بین جلالی ثانی و فروردین
 • ایستگاه اتوبوس بهرام
  شوش، هرندی
 • ایستگاه اتوبوس بیمه
  شوش، بین لرستانی و بلوار شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو پایانه جنوب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو پایانه جنوب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو پایانه جنوب ندارد.
  neshan logo