عکس ایستگاه اتوبوس بانک
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بانک (محله وردآورد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، وردآورد، بعد از طالقانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس بانک در محله وردآورد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بانک (ایستگاه اتوبوس) در محله وردآورد تهران و خیابان وردآورد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله وردآورد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی زلال اب ایرانیان (مرکز تخصصی تصفیه آب)، اداره کل امور مالیاتی غرب تهران، رستوران آریایی، شیرینی چهار فصل و خانه فرهنگ وردآورد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک

در شهر تهران، محله وردآورد خیابان وردآورد، ایستگاه اتوبوس بانک قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس وردآورد، بعد از طالقانی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بانک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس همایش را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، وردآورد، بعد از طالقانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک خبرنگار
  ولیعصر، امام حسین(ع)، فراهانی نسب
 • ایستگاه اتوبوس سر وردآورد
  وردآورد، بین احتشامی یگانه و هشت متری یکم
 • ایستگاه اتوبوس سرای محله
  طالقانی، بین عسگری و آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک ندارد.
  neshan logo