عکس ایستگاه مترو کمیل
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه مترو کمیل (محله بریانک، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه نواب صفوی

موقعیت ایستگاه مترو کمیل در محله بریانک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو کمیل (ایستگاه مترو) در محله بریانک تهران و بزرگراه نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله بریانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماشین مدیک و همچنین پمپ بنزین کمیل، فروشگاه ایران پلنت، نواب، فروشگاه تجهیزات پزشکی سدان و کتابخانه آفتاب، فرهنگسرای انقلاب قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه نواب صفوی


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده کمیل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو رودکی
  (5.0)
  پل امام خمینی
 • ایستگاه مترو بریانک
  (4.0)
  بزرگراه نواب صفوی، بین بریانک و قزوین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 20 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو کمیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو کمیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو کمیل ندارد.
  neshan logo