info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه اقدسیه
category

ایستگاه اتوبوس سه راه اقدسیه محله کاشانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه اقدسیه

ایستگاه اتوبوس سه راه اقدسیه (ایستگاه اتوبوس) در محله کاشانک تهران و خیابان موحد دانش - اقدسیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کاخ موزه صاحبقرانیه و آوا سنتر و همچنین اطلس مال، آواچی نیاوران، شیرینی صاحبقرانیه، اسکنز (نون و قهوه) و تالار صاحب قرانیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه اقدسیه تهران

در شهر تهران، محله کاشانک ، ایستگاه اتوبوس سه راه اقدسیه تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، بین پارک سوم و پارک یکم می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه اقدسیه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی چارلی قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه اقدسیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم
  جهانبخش نژاد، بین نرگس و بدیعی
 • ایستگاه اتوبوس دیباجی
  لواسانی، بین گل یخ و دیباجی
 • ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت
  جهانبخش نژاد، نرسیده به بوستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه اقدسیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه اقدسیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه اقدسیه ندارد.
  location استان تهران، تهران، پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، بین پارک سوم و پارک یکم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo