info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای سه باندی _ بر
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای سه باندی _ بر (محله کوی کارمندان شمالی، کرج)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای سه باندی _ بر

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابتدای سه باندی _ بر در محله کوی کارمندان شمالی کرج را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابتدای سه باندی _ بر (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی کارمندان شمالی کرج و بلوار آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله کوی کارمندان شمالی کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرو کهنسال کرج و شعبه مرکزی آویژه و همچنین کافه برزیل، گل فروشی ایران هلند، بانک رفاه کارگران، گالری لوستر چشمه نور و دهکده پروتئین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای سه باندی _ بر

در شهر کرج، محله کوی کارمندان شمالی بلوار آزادی، ایستگاه اتوبوس ابتدای سه باندی _ بر قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آزادی، نرسیده به شهید بهشتى قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای سه باندی _ بر عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی سرویس گلستان ویژه بانوان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای سه باندی _ بر، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای سه باندی _ بر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  بلوار ملاصدرا
 • ایستگاه اتوبوس گلفروشی
  پل روحانی، بین دوم و بلوار مولانا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای سه باندی _ بر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای سه باندی _ بر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای سه باندی _ بر ندارد.
  neshan logo