info
عکس ایستگاه اتوبوس پامچال غربی
category

ایستگاه اتوبوس پامچال غربی محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پامچال غربی

ایستگاه اتوبوس پامچال غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان پامچال غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیر دوچرخه ملکی، ایستگاه اتوبوس صنعتی پامچال 2، دبیرستان فرهنگیان البرز، میوه فروشی و پارکینگ دوم شرقی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پامچال غربی اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس پامچال غربی اراک است که در محله شهر صنعتی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پامچال غربی، تقاطع پارکینگ دوم قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پامچال غربی اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس میلاد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پامچال غربی اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پامچال غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی
  آیت الله اراکی
 • ایستگاه اتوبوس فضای سبز
  آیت الله اراکی، بعد از مروارید - شهید باهنر
 • ایستگاه اتوبوس کوی سپاه
  میخک، پارکینگ 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پامچال غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پامچال غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پامچال غربی ندارد.
  neshan logo