info
عکس ایستگاه اتوبوس پل سرهنگ
category

ایستگاه اتوبوس پل سرهنگ محله دشتستان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل سرهنگ

ایستگاه اتوبوس پل سرهنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله دشتستان اصفهان و خیابان عطار نیشابوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله دشتستان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رزلند پروین و همچنین شرکت تعاونی مصرف کارکنان شهرداری اصفهان (هایپر افروز)، شرکت آریاز تمدن اصفهان ، آموزشگاه موسیقی کیمیا، رستوران و تالار پانته آ و دفتر پیشخوان دولت 1184 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل سرهنگ اصفهان

در شهر اصفهان، محله عسگریه ، ایستگاه اتوبوس پل سرهنگ اصفهان قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به عطار نیشابوری، بین گلستان و پروین اعتصامی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل سرهنگ اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی بیسیم صبا سیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل سرهنگ اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل سرهنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول
  پروین اعتصامی، آل خجند، بین شهید مسعود صدر و نظام الملک
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید فهمیده
  مصلی
 • ایستگاه اتوبوس شهید فشارکی
  شیخ طوسی غربی، بین شهید فشارکی و شاکر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل سرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل سرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل سرهنگ ندارد.
  neshan logo