info
عکس موزه آشور ارومیه
category

موزه آشور ارومیه محله شهر زیبا، تهران

درباره‌ی موزه آشور ارومیه

موزه آشور ارومیه (موزه) در محله شهر زیبا تهران و خیابان شهید اردوشاهی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باشگاه ورزشی هیرو، انجمن آشوریان تهران، مجتمع قضایی مفتح، مجتمع قضایی شهید سلیمانی و کارواش باکری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهر زیبا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد موزه آشور ارومیه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    M.molavi.
    جمعه 02 تیر ماه 1402

    خوبه


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 𝐴𝑏𝑜𝑙𝑓𝑎𝑧𝑙 (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه آشور ارومیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد موزه آشور ارومیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه آشور ارومیه ندارد.
neshan logo