info
عکس مرکز خرید پارس
category

مرکز خرید پارس محله مهران، تهران

بازار و مرکز خرید
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خرید پارس

مرکز خرید پارس (بازار و مرکز خرید) در محله مهران تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این مجتمع یکی از هفت بازار و مرکز خرید در محله مهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت، موزه رضا عباسی و زغال و همچنین تالار پذیرایی متین، نمایشگاه اتوخندان، نان و شیرینی تهران، فست فود دانوب و مسجد امام جعفر صادق (ع) قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز خرید پارس واقع شده‌اند:

 • اروکو - شعبه شرق
  بزرگراه شهید سلیمانی، بین چهاردهم و چهارم
 • کانتنت وان
  شریعتی، ذکایی
 • پاساژ تیسفون
  (1.7)
  شریعتی، طلوع تهرانی، تیسفون، بین بیست و دوم و بیست و چهارم
 • پاساژ پالیزی
  (4.4)
  سهروردی شمالی، قندی
 • مرکز خرید سید خندان
  (3.9)
  شریعتی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فوگان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید پارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید پارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید پارس ندارد.
  neshan logo