info
عکس ایستگاه اتوبوس تپه
category

ایستگاه اتوبوس تپه محله سرو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تپه

ایستگاه اتوبوس تپه (ایستگاه اتوبوس) در محله سرو تهران و خیابان عسکری گراوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله سرو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی اوپال و مرکز خرید اپال و همچنین میدان کتاب، کاردرمانی تاک، بامیکا، پارک بوستان و نمایندگی ایرانخودرو کد 5035 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان کتاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تپه تهران

ایستگاه اتوبوس تپه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سرو قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس عسکری گراوند، بین آسمان یکم و آسمان دوم است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تپه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو میدان کتاب در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی فانوس واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس تپه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تپه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دریا
  فرحزادی، بین بوستان دوم و بوستان یکم
 • ایستگاه اتوبوس البرز
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین البرز پنجم و البرزدوم
 • ایستگاه اتوبوس بانک مسکن
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین ایثار اول و ایثار دوم
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سرو
  پاک نژاد، سرو غربی، بعد از شکوفه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تپه ندارد.
  neshan logo