info
عکس ایستگاه اتوبوس پورمحسن
category

ایستگاه اتوبوس پورمحسن محله رودکی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پورمحسن

ایستگاه اتوبوس پورمحسن (ایستگاه اتوبوس) در محله رودکی اراک و میدان آسمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله رودکی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یکشنبه بازار و همچنین مسجد امام رضا (ع) باغ پروین، فروشگاه مواد غذایی چهار چشمه، پیتزا سان، فروشگاه لوازم خانگی صمدنیا و شیرینی شایان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پورمحسن اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس پورمحسن اراک، شهر اراک، محله رودکی است. این ایستگاه اتوبوس در طالقانی، شهدای شبان، میدان آسمان واقع شده است. ایستگاه اتوبوس پورمحسن اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پورمحسن اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پورمحسن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سعدی
  میدان عرفان
 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر
  شهید بهشتی، اطلسی، بین گردو و نور
 • ایستگاه اتوبوس باقی زاده 1
  بلوار آیت الله طالقانی، شقایق
 • ایستگاه اتوبوس پل باقی زاده
  بلوار آیت الله طالقانی، باقی زاده، شهید خانلری، بین هوشنگ شیرمحمدی و مرادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پورمحسن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پورمحسن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پورمحسن ندارد.
  neshan logo