info
عکس ایستگاه اتوبوس امام علی
category

ایستگاه اتوبوس امام علی (محله چهارصد دستگاه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام علی

ایستگاه اتوبوس امام علی (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارصد دستگاه تهران و خیابان امام علی، پل پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله چهارصد دستگاه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و همچنین داروخانه شبانه روزی شرق تهران، باشگاه ورزشی آدینا بانوان، آموزشگاه فنی و حرفه ای عصر نخبگان، سونوگرافی ژرفا و فیزیوتراپی فاطیما قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ابن سینا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام علی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس امام علی تهران است که در محله چهارصد دستگاه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام علی، پل پیروزی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امام علی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ابن سینا قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سفیر قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس امام علی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام علی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی
  بزرگراه امام علی، بین کرمان و کارن
 • ایستگاه اتوبوس سیرجان
  پیروزی، شکوفه، بین اهری و بهبود
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمه الزهرا
  کفایی امانی، 17 شهریور، بین شهبازی و ناطقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام علی ندارد.
  neshan logo