info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار محله الهیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار

ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار (ایستگاه اتوبوس) در محله الهیه تهران و خیابان کنارگذر پل پارک وی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله الهیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری سام سنتر و همچنین رستوران پارک‌وی (مدیریت طرفی)، شیرینی الهیه 33، کافه تومو، باشگاه ورزشی سالک و گالری کیا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار تهران، شهر تهران، محله الهیه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس پل پارک وی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین مدرن تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 20 فروردین ماه 1403

  خدمات دهی افتضاح


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شهید افشار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا
  نلسون ماندلا (جردن)
 • ایستگاه اتوبوس آفریقا
  بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس محمودیه
  ولیعصر، بین بهروز و رزاق زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 20 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار ندارد.
  neshan logo