info
عکس ایستگاه مترو شهید مفتح (خط ۱)
category

ایستگاه مترو شهید مفتح (خط ۱) محله سهروردی - باغ صبا، تهران

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو شهید مفتح (خط ۱)

ایستگاه مترو شهید مفتح (خط ۱) (ایستگاه مترو) در محله سهروردی - باغ صبا تهران و خیابان مطهری، مفتح شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله سهروردی - باغ صبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مهراد و بلوک هبلکس رسپینا و همچنین ایران هاست، شرکت بن ریل، پیتزا و ساندویچ چنتا، موسسه توسعه علوم جغرافیایی و پمپ بنزین مفتح قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو شهید مفتح (خط ۱)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  هادی امیری
  یکشنبه 05 فروردین ماه 1403

  ایستگاه مترو شهید مفتح در محله عباس آباد تهران و در خیابان مفتح شمالی واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند بیمارستان مهراد و سفارت جمهوری افغانستان و فرمانداری شهرستان تهران و بیمارستان تهران کلینیک و بیمارستان جم قرار گرفته است. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس شهید مفتح می‌باشد. ایستگاه متروی شهید مفتح، یکی از ایستگاه‌های متروی تهران است که در خیابان شهید مفتح (نام پیشین: خیابان روزولت) تهران واقع شده‌است. این ایستگاه در خط یک مترو تهران واقع شده‌است.

  4
 • avatar
  ,,, ʕ•ᴥ•ʔ ,,,
  جمعه 05 اسفند ماه 1401

  ایستگاه متروی شهید مفتح، یکی از ایستگاه‌های متروی تهران است که در خیابان شهید مفتح تهران واقع شده‌است. این ایستگاه در خط یک مترو تهران واقع شده‌است.

  2

سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده شهید مفتح (خط ۱) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو هفت تیر
  (4.1)
  مفتح، کریمخان زند
 • ایستگاه مترو شهید بهشتی
  (4.3)
  شهید بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 21 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو شهید مفتح (خط ۱) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو شهید مفتح (خط ۱) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو شهید مفتح (خط ۱) ندارد.
  location استان تهران، تهران، مطهری، مفتح شمالی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری ایستگاه مترو شهید مفتح (خط ۱)

  شنبه 05:30 تا 22:30
  یک‌شنبه 05:30 تا 22:30
  دوشنبه 05:30 تا 22:30
  سه‌شنبه 05:30 تا 22:30
  چهارشنبه 05:30 تا 22:30
  پنج‌شنبه 05:30 تا 22:30
  جمعه 05:30 تا 22:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo