عکس پایگاه مرکز آموزش بانک ملی (ویژه بیماران خاص)
category

پایگاه مرکز آموزش بانک ملی (ویژه بیماران خاص) (محله کیان آباد، اهواز)

مرکز واکسیناسیون
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، اروند، پانزدهم

موقعیت پایگاه مرکز آموزش بانک ملی (ویژه بیماران خاص) در محله کیان آباد اهواز را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه مرکز آموزش بانک ملی (ویژه بیماران خاص) (مرکز واکسیناسیون) در محله کیان آباد اهواز و خیابان 15 م واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین ته لنجی عسکری راد، مزون عروس شرق، ساندویچ فروشی پو، پلاسکو پارس و مرکز آموزش بانک ملی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز واکسیناسیون خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، اروند، پانزدهم


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه مرکز آموزش بانک ملی (ویژه بیماران خاص) واقع شده‌اند:

 • پایگاه تجمیعی درمانگاه کوثر
  (3.6)
  بلوار مدرس، وهابی شمالی، بین بیست و چهارم و سبحان
 • پایگاه سالن ورزشی شهید فهمیده
  (2.0)
  بلوار مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز آموزش بانک ملی (ویژه بیماران خاص) اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پایگاه مرکز آموزش بانک ملی (ویژه بیماران خاص)

  • avatar
   کاربر نشان () یکشنبه 05 دی ماه 1400

   عالی

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۲) سه شنبه 05 بهمن ماه 1400

   رسیدگی بیشتر به کادر درمان و جایگاه انتظار بزرگتر فراهم کنید ، ممنون

  • avatar
   حاج محمود لویمی (شهریار سطح ۷) یکشنبه 09 آبان ماه 1400

   بسته‌ است

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز آموزش بانک ملی (ویژه بیماران خاص) اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز آموزش بانک ملی (ویژه بیماران خاص) اهواز ندارد.