info
عکس بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410
category

بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410 محله سر دوراه، یزد

درباره‌ی بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410

بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410 (بانک) در محله سر دوراه یزد و خیابان شهید صدوقی شمالی واقع شده است. این مکان یکی از چهار بانک در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین ساندویچ یاسین، کتابفروشی آگاه، شیرینی سرای باغ شاهی، سازگار استوک - کامپیوتر سازگار و داروخانه دکتر سیف الدینی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410 یزد

آدرس بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410 یزد، شهر یزد، محله سر دوراه، است. یکی از بانک‌های خوب محله سر دوراه، بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410 یزد است. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک اقتصاد نوین، بانک صادرات شعبه پیروزی و بانک صادرات هستند. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410 یزد برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410 یزد می‌باشد.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران دیگر در مورد این بانک را می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. به یاد داشته باشید اگر به بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410 یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410 یزد در ادامه برای شما قرار داده شده است. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.
نظرات کاربران در مورد بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Star Sohail
  شنبه 15 مهر ماه 1402

  خوب نبود درست جوابم ندادن کارمم راه ننداختن

  1

سایر بانک‌های که در محدوده بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410 واقع شده‌اند:

 • بانک اقتصاد نوین
  بلوار شهید مطهری، بین بلال و بلوار امامزاده جعفر
 • بانک صادرات شعبه پیروزی
  بلوار شهید مطهری، بین خراسانی و بلوار امامزاده جعفر
 • بانک صادرات
  طالقانی، بین قدس و نظری
 • بانک ملت
  فرخی، بین حسینیه نقشین و فرخی 4
 • بانک ملی
  شهید صدوقی جنوبی، بین صدوقی 19 و منصب دار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سالار (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک سپه انصار سابق کد شعبه 3410 ندارد.
  neshan logo