info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی محله شهید هرندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی

ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هرندی تهران و خیابان مولوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اکبر آبادی، کاروانسرای خانات و بازار پارچه و پرده مولوی و همچنین کلیسای تادئوس و بارتوقیموس مقدس، فروشگاه قلیان کاظم، بازار امین السلطان، عطاری رحمتی و فلافل مامان جون قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مولوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی تهران

ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی تهران در شهر تهران، محله شهید هرندی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس مولوی، بین آتش نشانی و بازار حضرتی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو مولوی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس حاجی عباسی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه مولوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طوس
  ری، خراسان، نجفی
 • ایستگاه اتوبوس بلورفروشان
  شوش، بین آشتیان و کوهی
 • ایستگاه اتوبوس شوش غربی
  شوش، بین آشتیان و کوهی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شوش تخلیه
  ری، بین مسیر دسترسی پمپ گاز و امام موسی صدر
 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  قیام، بین بزازها و معتمد رضایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه مولوی ندارد.
  neshan logo