info
عکس ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران
category

ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران محله اوین، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران

ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران (ایستگاه اتوبوس) در محله اوین تهران و خیابان دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی رامتین و مرکز خرید ولنجک و همچنین موسسه منظومه خرد، استخر و سونای فجر ولنجک تهران، خوابگاه کوی خواهران دانشگاه شهید بهشتی، باشگاه بدنسازی آرتا (بانوان) و نانوایی بربری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران تهران

ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران تهران در شهر تهران، محله اوین و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس دانشجو می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس پارس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خوابگاه دختران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازار روز
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه
 • ایستگاه اتوبوس خانه معلم
  درکه، بین غنچه و کوهپایه
 • ایستگاه اتوبوس شاه حسینی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران ندارد.
  neshan logo