info
عکس آموزشگاه عصر آراد
category

آموزشگاه عصر آراد محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی آموزشگاه عصر آراد

آموزشگاه عصر آراد (موسسه آموزشی) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان نوری واقع شده است. این موسسه یکی از هفده موسسه آموزشی در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری سام سنتر و همچنین رستوران شاطر عباس، آجیل تواضع، داروخانه شهید کاظمی، مجموعه فرهنگی و ورزشی تلاش و پل پارک وی قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه عصر آراد واقع شده‌اند:

 • هنرگاه موسیقی
  ولیعصر، پسیان، مقدس اردبیلی
 • موسسه فرهنگی و هنری گلفامی نو
  بزرگراه مدرس، بیدار، بین مریم و صفری
 • آموزشگاه زبان نیکوش
  ولیعصر، بین محمودیه و توتیا
 • دبیرستان فارابی
  (5.0)
  ولیعصر، محمودیه، صفای اصفهانی، بین همیشه بهار و چنگیزی
 • آکادمی بازیگری رازمهر
  (5.0)
  بزرگراه شهید چمران، زهره
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه عصر آراد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه عصر آراد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه عصر آراد ندارد.
  neshan logo