info
عکس جانبو
category

جانبو اصفهان

فروشگاه زنجیره‌ای

درباره‌ی جانبو

جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در اصفهان و خیابان هشت بهشت شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هشت بهشت و همچنین کافه ملودی، کله پزی شهریار، اسنک رویال، شرکت مهندسین مشاور بهاب سد و خانم دکتر نوشین جهرمی زاده - زنان و زایمان قرار گرفته است.

درباره فروشگاه جانبو اصفهان

آدرس فروشگاه جانبو اصفهان، شهر اصفهان، محله رکن الدوله غربی و است. فروشگاه جانبو اصفهان را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله رکن الدوله غربی به شمار آورد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اشاره کرد.

چطور به فروشگاه جانبو اصفهان برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جانبو اصفهان را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه جانبو اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه جانبو اصفهان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده جانبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت
  بزرگمهر، بین 12 بهمن و مبارزان
 • فروشگاه افق کوروش
  لاهور، بلال غربی، بین خداداد و نکته دان
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  رکن الدوله شرقی، بین صیاد شیرازی و احسان اول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سورن (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جانبو ندارد.
  neshan logo