info
عکس مسکن کلبه
category

مسکن کلبه محله فاز دو، پرند

بنگاه معاملات املاک

درباره‌ی مسکن کلبه

مسکن کلبه (بنگاه معاملات املاک) در محله فاز دو شهر جدید پرند و بلوار شهید چمران واقع شده است. این بنگاه یکی از 106 معاملات املاک در محله فاز دو شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری های سی و همچنین فروشگاه اتکا، گزینگ برگر، موبایل های سی، تعویض روغن چمران و فیزیوتراپی و ورزش تراپی دکتر پاسچر قرار گرفته است.سایر آژانس‌های معاملات املاک که در محدوده مسکن کلبه واقع شده‌اند:

 • مسکن سیدپور
  بلوار امام خمینی، بین 5 متری زهره و میدان استقلال
 • املاک داوری
  بلوار علامه مطهری، بلوار علامه طباطبایی
 • املاک بهار
  میدان استقلال
 • سایت مسکن شماره 8
  بلوار جمهوری اسلامی، بین میدان استقلال و عطارد
 • مسکن آسیا
  بلوار جمهوری اسلامی، بین بهاران 1 و میدان استقلال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط وحید مهرم (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسکن کلبه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسکن کلبه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسکن کلبه ندارد.
  neshan logo