info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان محله کاکتوس، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان

ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان (ایستگاه اتوبوس) در محله کاکتوس رشت و بلوار سمیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله کاکتوس رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان گلسار و مرکز خرید گلسار و همچنین کیف و کفش چرم بوفالو سفید شعبه رشت، کافه ژون، بوتیک اسپیناس، کله پزی بهارستان و شیرینی ماهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان رشت

ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان رشت یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت است که در محله گلسار قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار سمیه، بین بلوار دیلمان و 138 بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان رشت عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف رشت دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس صدف هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان رشت و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه دیلمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گیلان 168
  بلوار گیلان، بین خیابان 168 و 170
 • ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی
  بلوار توحید، بین توحید 7 و میدان غزنوی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شعار
  بلوار گلسار، بین میدان صابرین و 92
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 20 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان ندارد.
  neshan logo