عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان (محله گلسار، رشت)

ایستگاه اتوبوس
استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، بلوار سمیه، بین بلوار دیلمان و 138

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان در محله گلسار رشت را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان (ایستگاه اتوبوس) در محله گلسار رشت و بلوار سمیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان گلسار و مرکز خرید گلسار و همچنین رستوران وانیشا، شیرینی ماهان، ایکات، پت شاپ سلوکی و کافه آرتیست قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان

ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت است که در محله گلسار بلوار سمیه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار سمیه، بین بلوار دیلمان و 138 بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف رشت دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس صدف هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، رشت، بلوار سمیه، بین بلوار دیلمان و 138


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه دیلمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گیلان 168
  بلوار گیلان، بین خیابان 168 و 170
 • ایستگاه اتوبوس گلسار 86
  بلوار گلسار، بین 80 و 86
 • ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی
  بلوار توحید، بعد از توحید 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان ندارد.
  neshan logo