info
عکس انتشارات کتابکده
category

انتشارات کتابکده محله جنت، مشهد

درباره‌ی انتشارات کتابکده

انتشارات کتابکده (کتاب فروشی) در محله جنت مشهد و خیابان چمران 9 - دانشگاه 14 واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت کتاب فروشی در محله جنت مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آریا و مرکز خرید آلتون و همچنین هتل شیراز، داروخانه آموزشی شبانه روزی و مرکز اطلاعات دارویی 22 بهمن، دانشگاه بین‌المللی امام رضا (ع)، کترینگ و رستوران سجاد و مسجد و حسینیه اخوان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر کتاب فروشی‌های که در محدوده انتشارات کتابکده واقع شده‌اند:

 • کتاب فروشی عدالت
  بلوار امام خمینی، امام خمینی 12
 • کتاب فروشی حقوقی شقایق
  بلوار امام خمینی، جنت، جنت 2
 • کتاب ایران
  سعدی، سعدی 18
 • کتاب باران
  سعدی، سعدی 20
 • کتاب اوستا
  سعدی، سعدی 20
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 06 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انتشارات کتابکده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 06 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد انتشارات کتابکده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انتشارات کتابکده ندارد.
  neshan logo