info
عکس ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم
category

ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم محله افسریه شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم

ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان بیست متری افسریه واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ الماس و همچنین فست فود هایدا، کلینیک دندانپزشکی خورشید شرق، درب آکاردیونی، موبایل علایدین و مسجد صادقیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم تهران

ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم تهران در شهر تهران، محله افسریه شمالی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری دوم و 15 متری سوم واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس متین تک را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پانزده متری سوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آشوری
  بزرگراه بسیج، بین غلامحسین ترابی و رستم اعتمادی
 • ایستگاه اتوبوس زمزم
  بزرگراه بسیج
 • ایستگاه اتوبوس رحیمی
  بزرگراه بسیج، بین هوشمند کریمی و مصطفی صادقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری دوم و 15 متری سوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo