info
عکس ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم
category

ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم (محله افسریه شمالی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم

موقعیت ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم در محله افسریه شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان بیست متری افسریه واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ الماس و همچنین فست فود هایدا، کلینیک دندانپزشکی خورشید شرق، پوشاک سایز بزرگ مسیبی، درب آکاردیونی و موبایل علایدین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم

ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم در شهر تهران، محله افسریه شمالی و خیابان بیست متری افسریه قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری دوم و 15 متری سوم واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس متین تک را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پانزده متری سوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قصر فیروزه
  بزرگراه بسیج، زالی - دهم، بلوار نیکوعمل
 • ایستگاه اتوبوس آشوری
  بزرگراه بسیج، بین غلامحسین ترابی و خلیل آشوری
 • ایستگاه اتوبوس زمزم
  بزرگراه بسیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری دوم و 15 متری سوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo