info
عکس پوشاک برکت
category

پوشاک برکت محله شهرک مهرآباد، مشهد

فروشگاه لباس
1.0
1 رای

درباره‌ی پوشاک برکت

پوشاک برکت (فروشگاه لباس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان عبادت واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه لباس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک بدنه اتومبیل حجت، محصولات فرهنگی شبکه 3، مسجد ابوالفضلی (ع) مهراباد، اغذیه لطفی و لوازم خانگی میرجلیلی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک برکت مشهد

فروشگاه پوشاک برکت مشهد در شهر مشهد، محله شهرک مهر آباد، واقع شده است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (09152440532) تماس بگیرید. فروشگاه پوشاک برکت مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک مهر آباد است و مشتریان زیادی دارد. گلدوزی و لیزر کات کوک، پوشاک صدف و فروشگاه مها فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک برکت مشهد برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک برکت مشهد از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بوستان رضوی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه پوشاک برکت مشهد زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه پوشاک برکت مشهد دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک برکت واقع شده‌اند:

 • گلدوزی و لیزر کات کوک
  بزرگراه بابانظر، بابانظر 66
 • پوشاک صدف
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و 15
 • فروشگاه مها
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 13 و 15
 • فروشگاه لباس
  بلوار مفتح شرقی، عبادت، بین عبادت 7 و 8
 • فروشگاه لباس مردانه
  بلوار مفتح شرقی، عبادت، بین عبادت 7 و 8
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسن وفادار علی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک برکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک برکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک برکت ندارد.
  neshan logo