info
عکس پایانه مسافربری امام رضا (ع)
category

پایانه مسافربری امام رضا (ع) محله ترمینال مسافربری امام رضا، مشهد

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایانه مسافربری امام رضا (ع)

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

پایانه مسافربری امام رضا (ع) (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد و بزرگراه شهید قاسم سلیمانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرزمین بازی ها و همچنین پایانه‌ مسافربری‌ امام‌ رضا، پارکینگ پایانه مسافربری امام رضا، بازی فرار از زندان مشهد، پایانه مسافربری مشهد و شرکت مسافربری عدل تعاونی 7 قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان شهریار سوم (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 27 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه مسافربری امام رضا (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 27 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه مسافربری امام رضا (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه مسافربری امام رضا (ع) ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید قاسم سلیمانی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo