info
عکس ایستگاه اتوبوس کوثرشمالی 9
category

ایستگاه اتوبوس کوثرشمالی 9 محله کوثر، مشهد

ایستگاه اتوبوس
3.0
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوثرشمالی 9

ایستگاه اتوبوس کوثرشمالی 9 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر مشهد و بلوار کوثر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله کوثر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع جام جم و همچنین پوشاک کیان تن پوش، آکادمی قهوه آریا، سوپر مارکت همسایه، هنرستان هوانوردی بلند پرواز و بانک آینده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثرشمالی 9 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس کوثرشمالی 9 مشهد است که در محله کوثر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کوثر، بین کوثر 9 و کوثر 11 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس کوثرشمالی 9 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو کوثر است. همچنین آژانس ناصر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوثرشمالی 9 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوثرشمالی 9 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21
  بلوار کوثر
 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 8
  بلوار کوثر، نرسیده به کوثر 8/1
 • ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 14
  بلوار کوثر، بین باهنر 8 و کوثر 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوثرشمالی 9 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوثرشمالی 9 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوثرشمالی 9 ندارد.
  neshan logo