عکس سینما رودکی (متروپل)
مشاهده در نقشه نشان
category

سینما رودکی (متروپل) (محله فردوسی، تهران)

سالن و پردیس سینمایی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، لاله زار نو

موقعیت سینما رودکی (متروپل) در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

سینما رودکی (متروپل) (سالن و پردیس سینمایی) در محله فردوسی تهران و خیابان لاله زار نو واقع شده است. این مجموعه یکی از شش سالن و پردیس سینمایی در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خزانه و موزه جواهرات ملی ایران و بازار بزرگ فردوسی و همچنین هتل مرکزی، آبمیوه بستنی بهار ترافیک، مجتمع تجاری پروانه، کفش نادر و رستوران بهاران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجموعه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس سینما رودکی (متروپل)

سینما رودکی (متروپل) در شهر تهران محله فردوسی خیابان لاله زار نو قرار دارد. سینما رودکی (متروپل) از مراکز فرهنگی تفریحی معروف محله فردوسی است. استخر مجموعه ورزشی یاس آبی، باشگاه افسران و آقای گیم از دیگر مراکز تفریحی و سرگرمی در محدوده این سینما هستند.

چطور به سینما رودکی (متروپل) برویم؟

اگر می خواهید از وسایل حمل ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این سینما در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سعدی پارک ولیعصر قرار دارد. ایستگاه مترو امام خمينی نزدیک ترین ایستگاه مترو به سینما رودکی (متروپل) می باشد. اپلیکیشن مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به سینما رودکی (متروپل) مطلع می کند. همچنین می توانید مسیریابی پیاده و مسیر اتوبوس یا مترو را از روی نقشه نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید. در صورتی که شما هم به سینما رودکی (متروپل) مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، لاله زار نو


سایر سینماهای که در محدوده سینما رودکی (متروپل) واقع شده‌اند:

 • سینما نادر
  فردوسی، باربد
 • سینما مایاک (مرجان)
  سعدی جنوبی، علیپور، لاله زار، اتحادیه
 • سینما البرز
  جمهوری اسلامی، لاله زار، بین اتحادیه و مهران
 • سالن سینمای سارا
  (5.0)
  سعدی جنوبی، اکباتان
 • سینما تئاتر پیام انقلاب
  (5.0)
  انقلاب اسلامی، شکوه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهنام (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سینما رودکی (متروپل) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سالن پردیس سینما سینمایی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد سینما رودکی (متروپل)

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   بهنام
   چهارشنبه 16 شهریور ماه 1401

   یه سینمای قدیمی که توسط وارطان هوانسیان طراحی و ساخته شده و در حال حاضر تعطیله.

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سینما رودکی (متروپل) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سینما رودکی (متروپل) ندارد.
  neshan logo