info
عکس ایستگاه اتوبوس بی بی زبیده
category

ایستگاه اتوبوس بی بی زبیده محله دیلمان، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بی بی زبیده

ایستگاه اتوبوس بی بی زبیده (ایستگاه اتوبوس) در محله دیلمان ری و خیابان فدائیان اسلام واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دیلمان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری و مسکونی نگین راگا و همچنین بقعه بی بی زبیده، دفتر خدمات الکترونیک قضایی شهر ری امیری پور کد 1402301169، کافه ژوانا، داروخانه دکتر مریم ربیعی و دفتر ازدواج ۲۲ شهر ری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بی بی زبیده ری

ایستگاه اتوبوس بی بی زبیده ری یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری است که در محله دیلمان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به فدائیان اسلام، بین حسین آقایی و بنی هاشم بروید. ایستگاه اتوبوس بی بی زبیده ری محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف ری می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس ایران زمین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بی بی زبیده ری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بی بی زبیده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منصورآباد
  فدائیان اسلام، بین اسماعیل آبادی و شهید علی صفایی
 • ایستگاه اتوبوس گذرنامه
  بزرگراه شهید کریمی، بین خط ویژه و حبیب پور
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده عبدالله
  فدائیان اسلام، بین دربانی و قربانی
 • ایستگاه اتوبوس بیمه
  شهید غلامی، بین میدان بسیج مستضعفین و جورکشان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بی بی زبیده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بی بی زبیده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بی بی زبیده ندارد.
  neshan logo