info
عکس ایستگاه پلیس راهور منطقه 15
category

ایستگاه پلیس راهور منطقه 15 محله مسعودیه، تهران

پلیس راهنمایی و رانندگی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه پلیس راهور منطقه 15

ایستگاه پلیس راهور منطقه 15 (پلیس راهنمایی و رانندگی) در محله مسعودیه تهران و خیابان خاوران، غرب واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سرای ایرانی و همچنین رستوران و تالار بوستان واحد، پاساژ جم، قهوه خانه فردوس، بهنام یدک و دیسک و صفحه کلاچ مجید قرار گرفته است.
سایر مراکز پلیس راهنمایی و رانندگی که در محدوده ایستگاه پلیس راهور منطقه 15 واقع شده‌اند:

 • مرکز پیام راهور
  آزادگان، بوعلی غربی
 • پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه 15
  (3.2)
  بلوار ابوذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد زند (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه پلیس راهور منطقه 15 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه پلیس راهور منطقه 15 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه پلیس راهور منطقه 15 ندارد.
  neshan logo