info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه روغن نباتی
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه روغن نباتی محله خزانه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه روغن نباتی

ایستگاه اتوبوس چهارراه روغن نباتی (ایستگاه اتوبوس) در محله خزانه تهران و خیابان بخارایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی بعثت و همچنین خمکاری هاشمی، کارخانه روغن نباتی قو، دفتر پیشخوان دولت خزانه، پاسگاه پلیس خزانه (کلانتری 160) و چلوکبابی حمید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه روغن نباتی تهران

ایستگاه اتوبوس چهارراه روغن نباتی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله خزانه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بعثت، بخارایی، نرسیده به محمد یارلو می‌باشد. ایستگاه اتوبوس چهارراه روغن نباتی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو مترو شهید بخارایی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس برادران گلکار بجز هادی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه روغن نباتی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه روغن نباتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم خزانه
  بخارایی، بین صالحی و درشتی
 • ایستگاه اتوبوس فلکه سوم خزانه
  بخارایی، بین درشتی و بهرامی
 • ایستگاه اتوبوس چیت سازی
  بلوار شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه روغن نباتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه روغن نباتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه روغن نباتی ندارد.
  neshan logo