info
عکس نانوایی لواش
category

نانوایی لواش محله فاز یک، پرند

درباره‌ی نانوایی لواش

نانوایی لواش (نانوایی) در محله فاز یک شهر جدید پرند و خیابان البرز جنوبی واقع شده است. این مکان یکی از چهار نانوایی در محله فاز یک شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اتوباربری پرند فاز1 ، مکانیکی کاوه، املاک آتا، نانوایی بربری و ظروف کرایه آبان قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به نانوایی لواش


سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی لواش واقع شده‌اند:

 • نانوایی سنتی
  بلوار امام خمینی، بلوار شهدا، جندی شاپور، نارنجستان قوام، بین چهلستون و تخت سلیمان
 • نانوایی بربری
  (4.0)
  بلوار امام خمینی، بلوار شهدا، دنا، دنا جنوبی، بین چهارم و سوم
 • نان تافتون و لواش
  (4.3)
  بلوار امام خمینی، نقش جهان
 • نانوایی سنگک
  (4.3)
  بلوار باهنر، بلوار شهدا، تخت جمشید
 • نانوایی بربری البرز
  (2.5)
  بلوار امام خمینی، البرز شمالی، بین آبشار و آراد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط dominik (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی لواش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی لواش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی لواش ندارد.
  neshan logo