info
عکس دفتر ترجمه رسمی
category

دفتر ترجمه رسمی محله ونک، تهران

دارالترجمه

درباره‌ی دفتر ترجمه رسمی

دفتر ترجمه رسمی (دارالترجمه) در محله ونک تهران و بزرگراه شهید حقانی واقع شده است. این دفتر یکی از نه دارالترجمه در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودک آب و آتش ، بیمارستان شهید هاشمی نژاد، موزه پول و برج آسمان ونک و همچنین سفره خانه سنتی عالی قاپو، شیرینی گاندی، فست فود شیلا (شعبه ونک)، دکتر عباس بهراد متخصص ارتوپدی و داروخانه جهان کودک قرار گرفته است.
سایر دفاتر ترجمه که در محدوده دفتر ترجمه رسمی واقع شده‌اند:

 • دفتر ترجمه رسمی شماره 67 تهران
  بزرگراه شهید حقانی
 • دارالترجمه دانش ونک
  بزرگراه شهید حقانی
 • دفتر ترجمه رسمی ۱۰۸۵
  (5.0)
  گاندی جنوبی
 • مرکز ترجمه رسمی ونک
  (5.0)
  ملاصدرا، شاد، تقاطع جویبار
 • دارالترجمه رسمی ۹۵۱
  (3.0)
  بزرگراه شهید حقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امین تالشی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر ترجمه رسمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر ترجمه رسمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر ترجمه رسمی ندارد.
  neshan logo