info
عکس داروخانه سپه عکس داروخانه سپه
category

داروخانه سپه محله بهار آزادی، اصفهان

داروخانه
5.0
2 رای

درباره‌ی داروخانه سپه

داروخانه سپه (داروخانه) در محله بهار آزادی اصفهان و خیابان دانشگاه واقع شده است. این مکان یکی از دوازده داروخانه در محله بهار آزادی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری سپهر و همچنین مطب دکتر رامین ایرانپور، دانشگاه اصفهان، بانک ملی شعبه دانشگاه اصفهان، کتاب فروشی دانشگاه اصفهان (حکمت 2) و کارگزاری مبین سرمایه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه سپه اصفهان

داروخانه سپه اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله بهار آزادی پیدا کنید. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان اصفهان، اصفهان، دانشگاه، بین سلیمیان و برزویه بروید. اگر اطلاعات بیشتری از داروخانه سپه اصفهان بخواهید می‌توانید با شماره تلفن آن (+983136259969) تماس بگیرید.

داروخانه سپه اصفهان از داروخانه‌های خوب محله بهار آزادی است. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند مرکز مشاوره پرتو توحید، کلینیک ازادگان، کلینیک اردیبهشت و خیریه دارالشفاء حضرت ام البنین قرار دارند. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه منصوری راد، داروخانه دکتر صادقی دولت آبادی و داروخانه وحید اشاره کرد. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه سپه اصفهان برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس مرداویج در نزدیکی داروخانه سپه اصفهان قرار دارد. اگر می‌خواهید با مترو به این داروخانه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو دانشگاه پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه سپه اصفهان برای شما قرار داده شده است. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه سپه واقع شده‌اند:

 • داروخانه منصوری راد
  توحید میانی، بین آذین 18 و شهید تقی آبادی 20
 • داروخانه دکتر صادقی دولت آبادی
  حکیم نظامی، سنگ تراش‌ها
 • داروخانه وحید
  چهار باغ بالا، بهار آزادی
 • داروخانه دکتر حجاریان
  چهار باغ بالا، بین میدان آزادی و بهار آزادی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه سپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه سپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه سپه ندارد.
  neshan logo