info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان ساعت (مشترک)
category

ایستگاه اتوبوس میدان ساعت (مشترک) تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان ساعت (مشترک)

ایستگاه اتوبوس میدان ساعت (مشترک) (ایستگاه اتوبوس) در تبریز و خیابان ارتش جنوبی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهبود، کاخ موزه عمارت شهرداری (برج ساعت)، خانه تاریخی حیدرزاده و مجتمع کامپیوتر سهند و همچنین مهمانپذیر گلشن، خانه اردوبادی، پاساژ بهارستان (لوازم ورزشی)، میدان ساعت و موسسه زبان چیت سازان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان ساعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ساعت (مشترک) تبریز

در شهر تبریز، ، ایستگاه اتوبوس میدان ساعت (مشترک) تبریز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس ارتش جنوبی، بین فهیمی و میدان ساعت می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان ساعت (مشترک) تبریز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تبریز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان ساعت قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مدرس قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان ساعت (مشترک) تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ساعت (مشترک) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پاستور جدید
  ارتش جنوبی، بین لشگری و شهید رزاق
 • ایستگاه اتوبوس اول حافظ()
  حافظ، نیروی انتظامی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای راسته کوچه
  بلوار جمهوری اسلامی، بین گورجولر و میدان نماز
 • ایستگاه اتوبوس بستنی وحید -روبروی پاتولوژی دانش
  طالقانی شمالی، 17 شهریور جدید، بین مه پیکر و کوی چرنداب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط P (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ساعت (مشترک) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ساعت (مشترک) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ساعت (مشترک) ندارد.
  neshan logo