info
عکس ایستگاه اتوبوس اکبرنژاد
category

ایستگاه اتوبوس اکبرنژاد (محله دهقان، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اکبرنژاد

ایستگاه اتوبوس اکبرنژاد (ایستگاه اتوبوس) در محله دهقان تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله دهقان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و فروش تاکسی و همچنین شرکت آرایشی بهداشتی بیتا بهدیس، فلافل جزیره، مسجد رضوان، مدرسه راهنمایی پسرانه دولتی شهید شعبانی و مشاورین املاک بردیا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اکبرنژاد تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس اکبرنژاد تهران است که در محله دهقان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اکبرنژاد تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهيد مدنی قرار دارد. تاکسی تلفنی حسینی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اکبرنژاد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اکبرنژاد واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اکبرنژاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اکبرنژاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اکبرنژاد ندارد.
neshan logo