info
عکس ایستگاه اتوبوس آجیل کوهسر
category

ایستگاه اتوبوس آجیل کوهسر طرقبه

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آجیل کوهسر

ایستگاه اتوبوس آجیل کوهسر (ایستگاه اتوبوس) در طرقبه و خیابان صاحب الزمان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند چنار قدیمی چند صد ساله و بازار بعثت و همچنین بستنی پدر بزرگ، داروخانه شبانه روزی دکتر شریعت، نقره سرای هدیه، اداره پست طرقبه و ساندویچ ناصر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آجیل کوهسر طرقبه

ایستگاه اتوبوس آجیل کوهسر طرقبه در شهر طرقبه، و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان، بین صاحب الزمان 3 و امیر المومنین 3 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آجیل کوهسر طرقبه عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف طرقبه دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس پیام طرقبه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آجیل کوهسر طرقبه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آجیل کوهسر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ تمشک
  صاحب الزمان
 • ایستگاه اتوبوس باغ پونه
  طرقبه - مشهد، بعد از معلم 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 19 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آجیل کوهسر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آجیل کوهسر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آجیل کوهسر ندارد.
  location استان خراسان رضوی، طرقبه، صاحب الزمان، بین صاحب الزمان 3 و امیر المومنین 3
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo