info
عکس نانوایی لواش
category

نانوایی لواش محله کاوه، شیراز

درباره‌ی نانوایی لواش

نانوایی لواش (نانوایی) در محله کاوه شیراز و خیابان ولی عصر ۲ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان و پلی کلینیک شهید رضایی و همچنین مجموعه پذیرایی ارم، کلینیک دندانپزشکی نادر کاظمی، مجتمع تجاری سلمان فارسی، داروخانه دکتر ثابت و کافه تریا هادی خان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ولیعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی لواش واقع شده‌اند:

 • نان سنگک
  بلوار زینبیه، شهيد معزومی، بین 4 و معزومی 2
 • نانوایی سنگکی
  بلوار کریمخان زند، راهنمایی، تختی
 • نان فانتزی گل یاس
  بلوار مولوی، مولوی 6، ساجد، بین ساجد 1 و سجاد 8
 • نانوایی خوشه
  بلوار زینبیه، بین بلوار کریمخان زند و 4
 • نانوایی سنگک صاحب الزمان
  بلوار زینبیه، غدیر، بین غدير 5 و 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط A (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی لواش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی لواش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی لواش ندارد.
  neshan logo