info
عکس نانوایی سنگکی
category

نانوایی سنگکی محله شهرک اوج کلی، کرج

درباره‌ی نانوایی سنگکی

نانوایی سنگکی (نانوایی) در محله شهرک اوج کلی کرج و خیابان بوعلی ۷ واقع شده است. این مکان یکی از هشت نانوایی در محله شهرک اوج کلی کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی نبوت و مرکز خرید مهستان و همچنین بیمارستان دامپزشکی مرکزی کرج، هایپر مهستان، کافه خونه ما - Our Home Cafe، مسجد امام علی و دانشکده معماری و شهرسازی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از نانوایی‌های خوب این منطقه می‌باشد.




سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی سنگکی واقع شده‌اند:

 • نانوایی بربری
  شهیدان ثابتی صدق، بین تربیت و نسترن
 • نانوایی تافتون
  بلوار طالقانی شمالی، بلوار بسیج، تختی
 • نانوایی لواش
  بلوار نبوت، اردلان 4، بین نگار و بنفشه
 • نانوایی لواشی
  بلوار نبوت، اردلان 4، بین بنفشه و بیست متری هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فردین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی سنگکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی سنگکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی سنگکی ندارد.
  neshan logo