info
عکس ایستگاه اتوبوس منتظری
category

ایستگاه اتوبوس منتظری (محله شهید اسدی، تهران)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس منتظری

ایستگاه اتوبوس منتظری (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید اسدی تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهید اسدی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام حسین (ع) و بازار شهرستانی و همچنین دانشکده فنی شهید شمسی پور، پمپ بنزین امام حسین جایگاه ۱۵۶، فروشگاه رنگ توکل ، هنرستان آزادی فلسطین و بانک شهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس منتظری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس منتظری تهران است که در محله شهید اسدی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس دماوند، بین سنگ کوب و منتظری است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس منتظری تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهيد مدنی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس منتظری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده منتظری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیخ صفی
  انقلاب اسلامی، نامجو، بین معاون تجار کاشانی و حماسیان
 • ایستگاه اتوبوس خیام
  کفایی امانی، 17 شهریور، خشکبارچی، بین یکم و اقبال لاهوری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی
  انقلاب اسلامی، نامجو، حماصیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس منتظری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس منتظری

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   سلام فرمانده
   پنجشنبه 18 خرداد ماه 1402

   نزدیک میدان امام حسین ع

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس منتظری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس منتظری ندارد.
  neshan logo