info
عکس شرکت پست اسکاینت
category

شرکت پست اسکاینت تهران

ارائه‌دهنده خدمات پست و حمل بار هوایی
5.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت پست اسکاینت

شرکت پست اسکاینت (ارائه‌دهنده خدمات پست و حمل بار هوایی) در تهران و خیابان مژده واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان نیکان (22 بهمن) و همچنین کافه پیک، کرمان موتور زیبایی، فست فود اچینو، سوپر مارکت ولیعصر و پزشکی قانونی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مراکز ارائه‌دهنده خدمات پستی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز ارائه‌دهنده خدمات پستی که در محدوده شرکت پست اسکاینت واقع شده‌اند:

 • خدمات پست مجید شعبه اقدسیه
  بزرگراه امام علی، صادقی مقدم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت پست اسکاینت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت پست اسکاینت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت پست اسکاینت ندارد.
  neshan logo