info
عکس مسجد امام زمان
category

مسجد امام زمان محله آبزنگی، شیراز

مسجد
4.8
4 رای

درباره‌ی مسجد امام زمان

مسجد امام زمان (مسجد) در محله آبزنگی شیراز و شیراز-اصفهان، بلوار امام رضا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه مکانیکی نصر سروستانی، سفره خانه دورهمی، ایستگاه اتوبوس سازمان آب و تعویض روغن و آپارات لاستیک سلطانی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط الهه دلها :) (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد امام زمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد امام زمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد امام زمان ندارد.
neshan logo