عکس ایستگاه اتوبوس میدان قدس رسالت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان قدس رسالت (محله تجریش، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شریعتی، بین اختصاصی و سلیمان زاده

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان قدس رسالت در محله تجریش تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان قدس رسالت (ایستگاه اتوبوس) در محله تجریش تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله تجریش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیماستان شهدای تجریش و بازار تجریش و همچنین ایستگاه تاکسی چهارراه پاسداران، داروخانه شبانه روزی طالقانی، دارالترجمه رسمی سودالیت، آژانس هواپیمایی تعطیلات و فروشگاه خانه و کاشانه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قدس رسالت

ایستگاه اتوبوس میدان قدس رسالت را می‌توانید در شهر تهران، محله تجریش خیابان شریعتی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریعتی، بین اختصاصی و سلیمان زاده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان قدس رسالت عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو قيطريه در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شریعتی، بین اختصاصی و سلیمان زاده


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان قدس رسالت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار صبا
  صبا، بین شریعتی و فاطمیه
 • ایستگاه اتوبوس مترو قیطریه تخلیه
  صبا، بین سوم و شب نما
 • ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش میدان راه آهن
  ولیعصر، بین دکتر بهمن و میدان تجریش
 • ایستگاه اتوبوس پایانه تجریش تخلیه
  ولیعصر، بین دکتر بهمن و میدان تجریش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان قدس رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان قدس رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان قدس رسالت ندارد.
  neshan logo