عکس ایستگاه اتوبوس مسجد جامع
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد جامع (محله ابوذر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بعد از گلستان دهم

موقعیت ایستگاه اتوبوس مسجد جامع در محله ابوذر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مسجد جامع (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و بزرگراه اشرفی اصفهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تیتان سنتر و همچنین مسجد جامع امام سجاد (ع)، فروشگاه شبان، بانک پاسارگاد، هنرستان احرار و دفتر مرکزی شرکت ایستانوآوران نیرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد جامع

در شهر تهران، محله ابوذر بزرگراه اشرفی اصفهانی، ایستگاه اتوبوس مسجد جامع قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه اشرفی اصفهانی، بعد از گلستان دهم واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد جامع عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس احسان واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد جامع، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بعد از گلستان دهم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد جامع واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مهتاب
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین جدی و گلها
 • ایستگاه اتوبوس صادقیه شرقی
  بزرگراه جناح، بین شهدای صادقیه و خسرو
 • ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی
  فلکه اول صادقیه، بین ستارخان و رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس نوشین
  بزرگراه جناح، بعد از مصطفوی دهزوئی
 • ایستگاه اتوبوس بهار
  مرزداران، بین ستایش و سهند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد جامع اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد جامع در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد جامع ندارد.
  neshan logo