info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان صنعت بام تهران
category

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت بام تهران محله شهرک غرب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت بام تهران

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت بام تهران (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک غرب تهران و خیابان پاک نژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پلاتین و همچنین میدان صنعت، بوستان مادر، پایانه تاکسی میدان صنعت، ایستگاه مترو میدان صنعت و ورودی مترو ایستگاه میدان صنعت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان صنعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان صنعت بام تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان صنعت بام تهران است که در محله شهرک غرب قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پاک نژاد، بین یکم و بلوار خوردین قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان صنعت بام تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان صنعت قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس سفیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان صنعت بام تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان صنعت بام تهران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هرمزان
  بلوار خوردین، بین سیزدهم و مهندس
 • ایستگاه اتوبوس پست خانه
  فرحزادی، ایوانک شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین درخشان و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی
  بزرگراه شهید همت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت بام تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان صنعت بام تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان صنعت بام تهران ندارد.
  neshan logo