info
عکس خودپردازبانک رفاه کارگران
category

خودپردازبانک رفاه کارگران محله بهاران، اراک

درباره‌ی خودپردازبانک رفاه کارگران

خودپردازبانک رفاه کارگران (خودپرداز) در محله بهاران اراک و بلوار قدس واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری آفتاب و همچنین بوستان بانوان، گل فروشی کاکتوس اراک، مسجد امام خمینی، درمانگاه قدس تامین اجتماعی و دکه روزنامه قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپردازبانک رفاه کارگران واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک سپه
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، بیژن جلالی، قیام، بین ناصر رفیعی و لاله 1
 • خودپرداز بانک مسکن
  بلوار قدس، آتش نشان
 • خودپرداز
  بلوار فاطمیه، خیابان حج
 • خودپرداز بانک ملت
  (4.0)
  بلوار قدس، کوی گلستان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسنی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپردازبانک رفاه کارگران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپردازبانک رفاه کارگران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپردازبانک رفاه کارگران ندارد.
  neshan logo