info
عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی

ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر پروین اعتصامی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید چندمنظوره و همچنین پوشاک 99، باشگاه بدنسازی ملکه، کبابسرای چشم بین گلپایگانی، جایگاه پیمان و بیمه البرز نمایندگی بنایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی اصفهان، شهر اصفهان، محله فجر است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به پروین اعتصامی، بین سراج و فجر 3 بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی فراز سیر فرزانگان واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان مکتبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل صابونی
  عطار نیشابوری، بین میدان شهید فهمیده و ارشاد
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه
  اردستانی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه گاز
  معراج، مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس زرین کوب
  شیخ طوسی شرقی، بین ابراهیم علی دوستی و شهید خرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی ندارد.
  neshan logo