info
عکس تیونینگ آذرخش
category

تیونینگ آذرخش محله ایرانشهر، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تیونینگ آذرخش

تیونینگ آذرخش (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله ایرانشهر تهران و خیابان بهشهر واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه مرتبط با خودرو در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آپادانا، موزه و مجتمع فرهنگی 13 آبان و کارواندیشه نوآور و همچنین بوستان هنرمندان، مهمانپذیر کوژین، چای کافه، سالن استاد سمندریان و شرکت بیسکویت گرجی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده تیونینگ آذرخش واقع شده‌اند:

 • فروشگاه موتور سیکلت بنلی benelli
  قرنی، شهید محمدی، بین افشار و کامل
 • سیستم صوتی تصویری خودرو (دزدگیر ، رادیو پخش)
  میرزای شیرازی، بین سوم و اعرابی
 • فروشگاه کاریونیک
  قرنی، شاداب غربی، مهر
 • فروشگاه لوازم خودرو تاپ اسپرت
  قرنی، اراک
 • باتری صداقت
  (5.0)
  حافظ
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رها (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تیونینگ آذرخش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تیونینگ آذرخش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تیونینگ آذرخش ندارد.
  neshan logo