info
عکس ایستگاه اتوبوس دوم
category

ایستگاه اتوبوس دوم محله سرو آزاد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دوم

ایستگاه اتوبوس دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله سرو آزاد تهران و خیابان گودرزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله سرو آزاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرای محله سروآزاد، باطری سازی و دیاگ انژکتور فرشید، کلینیک تخصصی طب سنتی ایرانی کوثر، باشگاه بدنسازی ستارگان و فروشگاه یدکی تکنیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دوم تهران

ایستگاه اتوبوس دوم تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله سرو آزاد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مجتبی تهرانی، هشتم شرقی، گودرزی، بین دوم شرقی و یکم شرقی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دوم تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو ایران خودرو قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس ویلاشهر قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان هفدهم غربی
  بلوار تندرستی، گودرزی، بین هجدهم شرقی و هفدهم شرقی
 • ایستگاه اتوبوس چهاردهم شرقی
  بلوار تندرستی، گودرزی، بین پانزدهم غربی و چهاردهم غربی
 • ایستگاه اتوبوس چهل و هفتم
  چهل و هفتم، بین والفجر ششم و بدر
 • ایستگاه اتوبوس یازدهم غربی
  بلوار تندرستی، گودرزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دوم ندارد.
  location استان تهران، تهران، مجتبی تهرانی، هشتم شرقی، گودرزی، بین دوم شرقی و یکم شرقی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo